Nem indul a SEHA Ligában a következő idényében a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata.
Kereknek és teljesnek tartja a maga mögött hagyott idényt Görbicz Anita, aki Bajnokok Ligáját és magyar bajnokságot nyert a Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatával.
Kikapott az Eger, a Pro Recco a bronzérmes
A Győri Audi ETO KC 26-20-ra legyőzte a montenegrói Buducnost Podgorica csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája első elődöntőjében szombaton, így vasárnap finálét játszhat.
A címvédő Real Madrid, és városi riválisa, az Atlético párharcának első mérkőzésével kezdetét veszi kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntője.
A negyeddöntős program első két visszavágójával folytatódik kedden a labdarúgó Bajnok Ligája.
Az Atlético Madrid-Bayer Leverkusen és az AS Monaco-Manchester City párharcok visszavágóival zárul szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntője.
A nyolcaddöntő visszavágóinak ötödik és hatodik mérkőzésével folytatódik kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája.
A Ferencváros 24-23-ra kikapott a montenegrói Buducnost Podgorica csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörének utolsó fordulójában, szombaton.
A Bayern München szurkolói vécépapír-gurigák pályára dobálásával tiltakoztak a magas jegyárak ellen csapatuk keddi, Arsenal elleni, idegenbeli labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésén.