Drogkereskedelemmel vádol az ügyészség két férfit Vasban

Kábítószer-kereskedelemmel vádol a Szombathelyi Járási Ügyészség két férfit Vasban - tájékoztatta a Vas Vármegyei Főügyészség az MTI-t kedden.

NAV: eltitkolta bevételeit egy taxis cég

Több mint 200 millió forintnyi bevételt titkolt el egy taxis cég.
Őrizetben az utazó betörő

Őrizetben az utazó betörő

Kezdeményezték a Hajdú-Bihar vármegyei tettes letartóztatását.

A következő héten a Békés vármegyében lévő holtágaknál lesz szúnyogirtás

A következő héten a Békés vármegyében lévő holtágaknál lesz szúnyogirtás - közölte a katasztrófavédelem hétfőn az MTI-vel.

Fábián Lászlót választották Aparhant polgármesterévé

Hét független jelölt közül Fábián László nyerte vasárnap az időközi polgármester-választást a Tolna vármegyei Aparhanton.
A melltartójában találtak drogot

A melltartójában találtak drogot

A rendőrök egy jászapáti nőt fogtak el a DELTA Program keretében, aki kábítószert terjesztett a településen.

NAV: rejtett kapcsolót találtak egy kamionban, pihenőidőre kapcsolhatta a digitális menetírót a sofőr

A pénzügyőrök olyan rejtett kapcsolóberendezést találtak egy lett kamion vezetőfülkéjében, amellyel a sofőr menet közben is pihenőidőre kapcsolhatta a digitális menetírót, miközben a kamion haladt.

Többen összeverekedtek az éjszakában

Veszprém belvárosában esett egymásnak két társaság.

Magyar Péter: a nem egyetemfenntartó kekvák nyár végéig megszűnnek

Nyár végéig megszüntetik azon közérdekű vagyonkezelő alapítványokat (kekva), amelyek nem egyetemfenntartók - jelentette be a miniszterelnök pénteken Brüsszelben sajtótájékoztatón, miután tárgyalt Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével.

Mégis kinyit a szabadstrand Szolnokon

Figyelembe véve a lakossági igényeket, a korábbi hírekkel ellentétben július 1-jén mégis kinyit a szabadstrand Szolnokon - közölte Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata pénteken közleményben az MTI-vel.

A rendőrség előállította K. Endrét

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) munkatársai péntek reggel előállították K. Endrét, a kegyelmi ügy kulcsfiguráját - közölte Gál Kristóf, az Országos Rendőr-főkapitányság szóvivője egy másik témában, az MNB-ügyben tartott sajtóbeszélgetésen.

Letartóztatták a kiskorúakat bántalmazó gyermekfelügyelőt

A Gyulai Járásbíróság nyomozási bírója egy hónapra elrendelte egy gyermekfelügyelő letartóztatását személyi szabadság megsértése és kiskorú veszélyeztetése miatt - közölte a Békés Vármegyei Főügyészség pénteken az MTI-vel.