19 ℃ / 31 ℃
2026.06.23 Kedd, Zoltán
építészet
csillagjegyek
ezoterikus hírek
baleset hírek
kp.hu
Belföld
Külföld
Gazdaság
Bulvár
Tudomány
Tech
Életmód
Kult
Sport
Horoszkóp
Energiahivatal: nőtt a háztartások ivóvízfogyasztása a járvány miatt
Szerző:
Ancsy
itt:
Gazdaság
A koronavírus-járvány miatt elrendelt otthoni munkavégzés növelte a háztartások ivóvízfogyasztását, míg a nem lakossági terület fogyasztása csökkent - közölte a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) hétfőn az MTI-vel.
Cimkék
gazdaság
Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH)
energia
háztartások ivóvízfogyasztása
járvány
COVID-19
koronavírus
Legfrissebb bejegyzések
Életmentő beszélgetés
2026.06.23
Tízből négy magyar autós került útközben vészhelyzetbe tavaly egy kutatás szerint
2026.06.23
Narancssárga lett a Szinva patak Miskolcon
2026.06.23
Egy percnyi napfény is halálos lehet Emily Richardsonra
2026.06.23
Budapest Play címmel szerveznek utcazenész-feszivált idén nyáron a fővárosban
2026.06.23
https://www.facebook.com/hirpontma/
http://ujhazak.com