A Hezbollah fegyvereseivel végzett Izrael a Dél-Libanonban folytatódó harcokban

Az izraeli hadsereg megölte a Hezbollah libanoni síita mozgalom hat fegyveresét Dél-Libanonban a csütörtöki harci cselekmények során, amelyek a tűzszünet ellenére is folytatódtak – jelentette az izraeli média péntek reggel.