Bronzérmet nyert pénteken Pupp Réka az Ulánbátorban zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs Grand Slam-versenyen.
A Socca-Kispályás Magyar Labdarúgó Szabadidő Sportszövetség ötéves fennállása óta először rendezi meg vidéken az országos Bajnokok Ligájának a selejtező-mérkőzéseit - hangzott el a szövetség, a főszponzor és a debreceni önkormányzat közös sajtótájékoztatóján pénteken a debreceni DEAC Sportcampuson.
Negyeddöntőbe jutott az Ecseki Nándor, Madarász Dóra vegyes páros asztaliteniszben a krakkói központú Európa Játékokon.
Egyik magyar egység sem lőhetett éremért a légpisztoly vegyescsapat számban az Európa Játékok Wroclawban zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő versenyének pénteki versenynapján.
A 4x100-as vegyes gyorsváltó, valamint Varnyu Anna 200 uszonyos gyors kategóriában bronzérmet szerzett a Kairóban zajló junior uszonyosúszó-világbajnokságon.
Új lebonyolítással, két divízióban rendezik meg jövő év elején a vízilabdázók Európa-bajnokságát.
Visszatér a pályára Király-Tálas Zsuzsanna 130-szoros válogatott röplabdázó.
Leigazolta a lett hátvédet, Niks Krollist a jégkorong Erste Ligában szereplő DEAC.
Váradi Kornél szövetségi kapitány szerint a versenyképesség a legfőbb cél a magyar válogatott számára a szombaton Debrecenben rajtoló U19-es férfi kosárlabda-világbajnokságon.
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.
A magyar versenyzők egy bronzérmet szereztek az 500 méteres döntőkben a kajak-kenuban kontinensviadalnak számító krakkói Európa Játékok csütörtöki napján.