A teljes pénteki műsor

A riói olimpia teljes pénteki programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).olimpiaA sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

augusztus 12., péntek (éremosztás 24 számban):
----------------------------------------------

GOLF (Olimpiai Golfpálya)
12.30-21.00 (7.30-16.00): férfiverseny, 2.nap

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)
13.00-4.00 (8.00-23.00): női és férfi egyes, női, férfi és vegyes páros csoportmérkőzések

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna) - 4
13.30-16.10 (8.30-11.10) - alsóági döntők F és E: férfi egypár, női egypár - B döntők: női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, női kormányos nélküli kettes, férfi négyes - döntők: NŐI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, NŐI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, FÉRFI NÉGYES

ÍJÁSZAT (Szambasétány) - 1
14.00-15.45 (9.00-10.45): férfi egyéni nyolcaddöntő
20.00-22.00 (15.00-17.00): FÉRFI EGYÉNI negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) - 2
14.00-14.50 (9.00-9.50): férfi kisöbű szabadpuska fekvő, alapverseny, 60 lövés
16.00-16.30 (11.00-11.30): FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA FEKVŐ, DÖNTŐ
17.15-19.30 (12.15-14.30): férfi gyorstüzelőpisztoly, alapverseny 1.nap, 30 lövés
14.00-19.00 (9.00-14.00): női skeet alapverseny, 75 lövés
15.30-18.00 (10.30-13.00): férfi skeet alapverseny, 1.
nap, 50 lövés
20.00-21.00 (15.00-16.00): NŐI SKEET DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) - 1
14.00-20.30 (9.00-15.30): férfi tőr csapatverseny az elődöntőig, illetve mérkőzések az 5-8.helyekért
22.00-00.30 (17.00-19.30): FÉRFI TŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzések, 4.forduló:
A csoport:
14.00 (9.00): MAGYARORSZÁG-Japán
szombat 0.30 (19.30): Görögország-Brazíila
szombat 3.10 (22.10): Szerbia-Ausztrália
B csoport:
15.20 (10.20): Horvátország-Olaszország
16.40 (11.40): Egyesült Államok-Montenegró
szombat 1.50 (20.50): Spanyolország-Franciaország

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal) - 3
14.30-18.10 (9.30-13.10) - férfiak: diszkoszvetés selejtező, 800 m előfutamok - nők: hétpróba (100 m gát, magasugrás), súlylökés selejtező, 10 000 M DÖNTŐ, 100 m selejtező
19.30-21.10 (14.30-16.10) - férfiak: 20 KM-ES GYALOGLÁS
szombat 1.20-4.25 (20.20-23.25) - férfiak: 400 m előfutamok, távolugrás selejtező - nők: 1500 m előfutamok, hétpróba (súlylökés, 200 m), kalapácsvetés selejtező, SÚLYLÖKÉS DÖNTŐ, 100 m előfutamok

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
női csoportmérkőzések, 4.
forduló:
A csoport
14.30 (9.30): Angola-Brazília
19.40 (14.40): Románia-Spanyolország
21.40 (16.40): Montenegró-Norvégia
B csoport:
16.30 (11.30): Svédország-Hollandia
szombat 0.50 (19.50): Oroszország-Argentína
szombat 2.50 (21.50): Koreai Köztársaság-Franciaország

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
női csoportmérkőzések, 4.forduló:
A csoport:
16.35 (11.35): Argentína-Kamerun
szombat 1.30 (20.30): Oroszország-Japán
szombat 3.35 (22.35): Brazília-Koreai Köztársaság
B csoport:
14.30 (9.30): Kína-Szerbia
20.00 (15.00): Egyesült Államok-Olaszország
22.05 (17.05): Hollandia-Puerto Rico

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)
15.00-23.00 (10.00-18.00): női csapatverseny, 1.forduló
szombat 0.30-3.30 (19.30-22.30): férfi csapatverseny, 1.forduló

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna) - 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): női +78 kg és férfi +100 kg, előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI +78 KG ÉS FÉRFI +100 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
15.00-20.15 (10.00-15.15): férfi és női csoportmérkőzés
22.00-03.15 (17.00-22.15): férfi csoportmérkőzések

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont) - 1
15.00-21.15 (10.00-16.15): DÍJLOVAGLÁS, CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon) - 2
15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 85 kg B csoport, női 75 kg B csoport
20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 75 KG A CSOPORT
Szombat 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 85 KG A CSOPORT

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)
16.00-18.45 (11.00-13.45): női 51 kg és 60 kg nyolcaddöntő, férfi 49 kg elődöntő, férfi 60 kg negyeddöntő, férfi 75 kg nyolcaddöntő
22.00-00.45 (17.00-19.45): női 51 kg és 60 kg nyolcaddöntő, férfi 60 kg negyeddöntő, férfi 75 kg nyolcaddöntő

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
16.00-5.50 (11.00-0.50): női és férfi nyolcaddöntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont) - 1
17.00-1.00 (12.00-20.00): női egyes elődöntő, női páros elődöntő, férfi egyes negyeddöntő, FÉRFI PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ, vegyespáros negyeddöntő

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)
női csoportmérkőzések:
B csoport:
17.15 (12.15) Szerbia-Kína
20.30 (15.30) Kanada-Egyesült Államok
22.45 (17.45) Spanyolország-Szenegál
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
19.15 (14.15) Kína-Ausztrália
szombat 0.00 (19.00) Egyesült Államok-Szerbia
szombat 3.30 (péntek 22.30) Franciaország-Venezuela

LABDARÚGÁS
Női negyeddöntő:
18.00 (13.00): Egyesült Államok-Svédország, Brazíliaváros
21.00 (16.00): Kína-Németország, Salvador
szombat 0.00 (19.00): Kanada-Franciaország, Sao Paulo
szombat 3.00 (22.00): Brazília-Ausztrália, Belo Horizonte

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com