Az Eb árnyékában három magyar csapattal rajtol az idén

Miközben még tart a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság, kedden megkezdődik a Bajnokok Ligája és az Európa Liga 2016/17-es idénye.A selejtező első fordulójában három magyar csapat, a Videoton, a Debrecen és az MTK érdekelt.

Mindhárom magyar együttes a második számú európai kupában szerepel, a sort az MTK kezdi, amely a kazah Aktobe vendége lesz 16 órától, majd a Videoton 18 órától fogadja a moldovai Zaria Baltit, végül a Debrecen 20.30 órától lép pályára a San Marinó-i La Fiorita otthonában.

bajnokok ligája

Az M4 Sport a székesfehérváriak felcsúti összecsapását élőben közvetíti.
A magyar bajnok Ferencváros csak a második körben kapcsolódik a BL-selejtezőbe, ellenfele az albán Skenderbeu lesz.

BL-selejtező, 1.forduló:
kedd:
Flora (észt)-Lincoln Red Imps (gibraltári) 18.00
Valletta (máltai)-B36 Tórshavn (feröeri) 19.00
The New Saints (walesi)-Tre Penne (San Marinó-i) 20.00
Santa Coloma (andorrai)-Alaskert (örmény) 20.00

EL-selejtező, 1.
forduló:
kedd:
Rabotnicki (macedón)-Buducnost Podgorica (montenegrói) 18.00
Partizani Tirana (albán)-Slovan Bratislava (szlovák) 18.00
Käpäz (azeri)-Dacia (moldovai)
St.Patrick's Athletic (ír)-Jeunesse d'Esch (luxemburgi) 20.45
csütörtök:
Aktobe (kazah)-MTK 16.00
VIDEOTON-Zaria Balti (moldovai) 18.00
La Fiorita (San Marinó-i)-DEBRECEN 20.30
Dila Gori (grúz)-Sirak (örmény) 16.00
Santa Coloma (andorrai)-Lokomotiva Zagreb (horvát) 17.00
Admira Wacker (osztrák)-Spartak Myjava (szlovák) 17.00
Ventspils (lett)-Víkingur Göta (feröeri) 17.00
Bokelj Kotor (montenegrói)-Vojvodina (szerb) 17.30
FK Trakai (litván)-Nömme Kalju (észt) 18.00
Dinamo Minszk (fehérorosz)-Spartaks Jürmala (lett) 18.00
Sloboda Tuzla (bosnyák)-Beitar (izraeli) 18.00
Levadia Tallinn (észt)-HB Tórshavn (feröeri) 18.00
Atlantas Klaipeda (litván)-HJK (finn) 18.00
Bananc (örmény)-Omonia Nicosia (ciprusi) 18.00
Balzan (máltai)-Neftcsi (azeri) 18.00
Slavia Szófia (bolgár)-Zaglebie Lubin (lengyel) 18.30
IFK Göteborg (svéd)-Llandudno (walesi) 18.30
AIK (svéd)-Bala Town (walesi) 18.30
Europa FC (gibraltári)-Pjunyik (örmény) 18.30
Zimbru (moldovai)-Csihura Szacshere (grúz) 18.30
Kukesi (albán)-Rudar Pljevlja (montenegrói) 19.00
Siroki Brijeg (bosnyák)-Birkirkara (máltai) 19.00
AEK Larnaca (ciprusi)-Folgore (San Marinó-i) 19.00
Differdange (luxemburgi)-Cliftonville (északír) 19.00
Odd Grenland (norvég)-IFK Mariehamn (finn) 19.00
Midtjylland (dán)-Suduva (litván) 19.00
Vaduz (liechtensteini)-Szileksz (macedón) 19.00
Qäbälä (azeri)-Szamtredia (grúz) 19.00
Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-Nova Gorica (szlovén) 19.15
Beroe (bolgár)-Radnik Bijeljina (bosnyák) 19.30
NSI Runavík (feröeri)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 20.00
Domzale (szlovén)-Lusitanos (andorrai) 20.00
Teuta Durres (albán)-Kajrat Almati (kazah) 20.00
Spartak Trnava (szlovák)-Hibernians (máltai) 20.15
Connah's Quay (walesi)-Stabaek (norvég) 20.15
Cukaricki (szerb)-Ordabaszi (kazah) 20.30
Aberdeen (skót)-Fola Esch (luxemburgi) 20.45
Linfield (északír)-Cork City (ír) 20.45
Hearts (skót)-Infonet (észt) 21.00
Shamrock Rovers (ír)-Rovaniemi (finn) 21.00
Skendija (macedón)-Cracovia (lengyel) 21.00
KR Reykjavík (izlandi)-Glenavon (északír) 21.15
Breidablik (izlandi)-FK Jelgava (lett) 21.15
Valur Reykjavík (izlandi)-Bröndby (dán) 23.00

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com