• 1 ℃ / 3 ℃

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportjúnius 10., péntek:
-------------------

M4 Sport
17.00: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 4.mérkőzés, TLI-Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj
20.55: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Franciaország-Románia

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 14.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
16.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5.szakasz

Eurosport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham

Digisport 1
11.00 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch
13.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch

június 11., szombat:
--------------------

M4 Sport
9.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged
12.45: Auótsport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, időmérő edzés
15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Albánia-Svájc
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Wales-Szlovákia
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Anglia-Oroszország

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, nagydöntő, 4.
mérkőzés, Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, döntő, 2.mérkőzés
15.45: Kerékpár, Tour de Suisse, 1.szakasz

Sport 2
1.00: Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Chile-Bolívia
3.30: Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Argentína-Panama

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
16.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 6.
szakasz
20.00: Lósport, Global Champions Tour Cannes

Eurosport 2
10.15 és 20.00: Motorsport, FIM Endurance World Championship
13.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj
14.30: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch
13.00: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch
16.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 1.nap

Digisport 2
15.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch
17.00: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch

június 12., vasárnap:
---------------------

M4 Sport
9.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged
10.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, 1.futam
12.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, 2.futam
15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, Törökország-Horvátország
18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Lengyelország - Észak-Írország
21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Ukrajna

Sport 1
1.00 Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Paraguay
3.00 Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Kolumbia-Costa Rica
16.00: Kerékpár, Tour de Suisse, 2.szakasz

Sport 2
3.00: Ökölvívás, profi gála, New York, Rocky Martínez-Vaszil Lomacsenko

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.30: Lósport, futam
11.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj
16.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7.szakasz
15.15: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Eurosport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Digisport 1
2.45: Autósport, IndyCar, Texas Motor Speedway
12.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch
16.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 2.nap

Digisport 2
14.30: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com