Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 11., csütörtök:
----------------------

sport

M4 Sport
16.00: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Észtország
19.30: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Litvánia

Sport 1
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő
20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Newcastle

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen - Vardar Szkopje
21.15: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.30: Sífutás, világkupa, Stockholm, férfi és női sprint
16.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi sprint
18.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női sprint
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

Eurosport 2
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Verona

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Himki Moszkva-Real Madrid
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Brose Baskets

Digisport 3
16.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Celta Vigo-Sevilla

február 12., péntek:
-------------------

M4 Sport
14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Litvánia
17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Észtország

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-New Orleans Pelicans
12.30 és 14.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Sävehof-Midtjylland
21.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
17.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi üldözéses verseny
19.00: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női üldözéses verseny
20.00: Síugrás, világkupa, Vikersund

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Zaglebie Lubin
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

Digisport 1
10.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
21.35: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Porto

Digisport 2
17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AS Roma

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Olympiakosz
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com