Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportmárcius 11., péntek:
-------------------
Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Futsal, Spanyol Kupa, negyeddöntő, El Pozo Murcia-Aspil Vidal Ribera Navarra
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Reading-Crystal Palace

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.45: Síugrás, vk, Neustadt
15.15: Sílövészet, vb, Oslo, női váltó
17.30 és 20.45: Sífutás, vk, Canmore

Eurosport 2
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, országúti verseny, 5. szakasz
16.45 és 22.30: Sznúker, World Grand Prix, Wales
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Slask Wroclaw
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Schalke 04

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo
22.45: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

március 12., szombat:
---------------------
M4 Sport
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya vb, Szöul
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Budapest Honvéd
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia
20.30: Vízilabda, férfi BL, A-Híd OSC Újbuda - Partizan Beograd

Sport 1
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe
18.15: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Everton-Chelsea
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Deportivo La Coruna

Sport 2
18.15: Vízilabda, férfi BL, Szolnoki Dózsa-Közgép - Galatasaray
20.15: Futsal, Spanyol Kupa, elődöntő

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.00: Labdarúgás, MLS, Orlando-Chicago
9.45: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női szuper-óriásműlesiklás
11.15: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi lesiklás
12.45: Síugrás, vk, Neustadt
15.15: Sílövészet, vb, Oslo
20.45: Sífutás, vk, Canmore

Eurosport 2
7.30 és 10.00: Superbike-vb, Thaiföld
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
20.30: Sznúker, World Grand Prix, Wales

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Manchester City
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke-Southampton
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Bologna
22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Partick Thistle-Celtic
16.55: Kézilabda, SEHA Liga, Tatran Presov-MVM Veszprém
19.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, Diósgyőr-Basket Landes
21.45: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3
16.00: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger - Herceg Novi
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sampdoria
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice
22.00: K-1, Glory sorozat, Párizs

március 13., vasárnap:
----------------------
M4 Sport
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya vb, Szöul
14.00: Labdarúgás, NB II, Siófok-Kisvárda
18.30: Kézilabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Lengyelország

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Betis
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Real Madrid

Sport 2
14.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Arsenal-Watford
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester United-West Ham
20.00: Futsal, Spanyol Kupa, döntő

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női kombináció
11.15: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi szuper-óriásműlesiklás
12.30 és 15.45: Sílövészet, vb, Oslo
13.45: Síugrás, vk, Neustadt
20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales, döntő

Eurosport 2
8.15: Superbike-vb, Supersport, Thaiföld
10.00: Superbike-vb, Thaiföld
13.00: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női kombináció
14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, országúti verseny, 7. szakasz
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hamburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mainz
22.00: Labdarúgás, MLS, New York-Toronto

Digisport 1
5.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AC Milan
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma
17.45: Autósport, IndyCar, St. Petersbourg
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Napoli
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
5.30 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Verona
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham

Digisport 3
1.00: Autósport, Formula E, Mexikó
2.10: Labdarúgás, argentin bajnokság
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-PSG
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Leuven-Club Brugge
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Lyon
22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com