Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportjúlius 10., péntek:
-------------------
Sport 2
13.35: Lóverseny, futam, Nagy Nyári Sportágválasztó

Eurosport
10.00: Universiade, Koreai Köztársaság, atlétika
14.15: Kerékpár, Tour de France, 7.szakasz
18.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, Spanyolország-Oroszország
20.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, Németország-Hollandia

Eurosport 2
11.00 és 13.00: Universiade, Koreai Köztársaság, röplabda és úszás
17.00: Atlétika, Észtország

Digisport 1
13.45: Tenisz, Wimbledon

Digisport 2
8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, MotoGP, Moto2, 1.szabadedzések
13.05: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, MotoGP, Moto2, 2.szabadedzések
17.25: Vízilabda, Vodafone Kupa, Olaszország-Ausztrália
19.10: Vízilabda, Vodafone Kupa, Magyarország-Spanyolország

július 11., szombat:
--------------------

Sport 1
13.55: Lóverseny, ügetés

Eurosport
9.00: Universiade, Dél-Korea, atlétika
14.15: Kerékpár, Tour de France, 8.
szakasz
19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, Lengyelország

Eurosport 2
9.15: Universiade, Dél-Korea, labdarúgás
11.30: Ausztrálfutball, West Coast Eagles-Adelaide Crows
14.15: Strandlabdarúgás, világkupa, Portugália, Omán-Olaszország
15.30: Strandlabdarúgás, világkupa, Portugália, Szenegál-Portugália
17.00: Atlétika, U23-as Európa-bajnokság, Észtország

Digisport 1
10.25: Autósport, FIA F3, Zandvoort, 1.futam
12.55: Vízilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztrália
14.30: Tenisz, Wimbledon, női döntő
18.45: Tenisz, Wimbledon, férfi páros és női páros döntő

Digisport 2
8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, MotoGP, Moto2, 3.
szabadedzések
12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, időmérő edzés
13.25: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, MotoGP, 4.szabadedzés
14.05: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, MotoGP, Moto2, időmérő edzések
17.15: Vízilabda, Vodafone Kupa, Ausztrália-Spanyolország
19.10: Vízilabda, Vodafone Kupa, Magyarország-Olaszország
23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Vasco da Gama

július 12., vasárnap:
--------------------

Sport 1
8.15: Autósport, TCR-sorozat, Red Bull Ring, 1.futam
11.30: Autósport, TCR-sorozat, Red Bull Ring, 2.futam
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bécs, PSG-Wiener AC

Sport 2
13.35 Lóverseny, futam

Eurosport
10.00: Universiade, Dél-Korea, atlétika
12.30: Autósport, LG FIA túraautó-vb, Portugália
14.45: Kerékpár, Tour de France, 9.szakasz
18.00: Autósport, LG FIA túraautó-vb, Portugália
20.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, Franciaország-Görögország

Eurosport 2
1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Orlando City SC-FC Dallas
8.00: Universiade, Dél-Korea, kosárlabda
10.15: Autósport, Renault világsorozat, Ausztria, 1.futam
11.30: Universiade, Dél-Korea, kosárlabda
13.15: Universiade, Dél-Korea, röplabda
18.15: Autósport, Renault világsorozat, Ausztria, 2.futam
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York City FC-Toronto FC

Digisport 1
3.00: Ökölvívás, Premier Boxing Champions Series
5.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, LA Galaxy-Club America
10.25: Autósport, FIA F3, Zandvoort, 3.futam
14.30: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő
19.30: Tenisz, Wimbledon, vegyes páros döntő

Digisport 2
10.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, futam
12.15: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto2, futam
13.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, MotoGP, futam
20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Flamengo-Corinthians
23.30: Autósport, IndyCar, The Milwaukee Mile

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com