HÉTVÉGI ÉS ÜNNEPI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények:

sportáprilis 4., szombat:
--------------------
Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
Komló Sport Kft.I.- Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I.11.00

Kézilabda
Férfi NB I, középszakasz:
az 1-6.helyért:
MKB-MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged 18.00
a 7-12.helyért:
Mezőkövesd-PLER Budapest 16.00
Kőnig-Trade Balmazújváros - B.Braun Gyöngyös 18.00
Cegléd - Sport36-Komló 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Szolnoki Olaj KK - KTE-Duna Aszfalt 17.00
Soproni Sördögök-Atomerőmű SE 18.00
középszakasz, középház:
TLI-Alba Fehérvár - Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
PVSK-PANNONPOWER - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
középszakasz, alsóház:
MAFC-Marso Nyíregyháza KK 16.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22.
forduló:
Győri ETO FC-Kecskeméti TE 14.00
PMFC-Matias - DVSC-TEVA 16.00
Dunaújváros Pase-Nyíregyháza Spartacus 18.30
MTK Budapest-Lombard Pápa Termál FC 18.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 22.forduló:
Ajka-Kaposvári Rákóczi 16.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Szeged 18.00
Vasas-Szolnoki MÁV FC 18.00
ZTE FC-BFC Siófok 18.00
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Puskás Akadémia-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Budapest Honvéd-Panathinaikosz (görög) 13.30

Röplabda
Férfi NB I, elődöntő, 3.mérkőzések:
FINO Kaposvár-Dági KSE 14.00
Gorter Kecskemét RC - Vegyész RC-Kazinbarcika 18.00
a 9-12.helyért:
SZESE-Győr - Szolnoki Főiskola RKSI 14.00
VANNET PTE-PEAC - DEAC 16.00
Női NB I, a 9-12 helyért:
Budaörsi DSE-Palota RSC 20.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
KSI SE .- Tiszavirág-Szeged-Diapolo, Széchy Tamás Uszoda 11.00
Kaposvári VK-VasasPlaket, Kaposvári Városi Fürdő 16.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló - Debreceni VSE, Szőnyi út 18.00
Valdor-Szentes - UVSE-Hunguest Hotels, Szentesi Uszoda 18.00
PVSK-Mecsek-Fűszért - ZF-Eger, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda 19.00

április 5., vasárnap:
---------------------
Kézilabda
Női EHF Kupa, elődöntő, 1.mérkőzés:
Érd-Rosztov Don (orosz) 16.30
Női KEK, elődöntő, 1.mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Midtjylland (dán) 17.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22.forduló:
Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 16.30
Újpest FC-Videoton FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 22.forduló:
Balmazújváros-Békéscsaba 16.30
Gyirmót-Szigetszentmiklós 18.00
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Feyenoord (holland)-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Hagi Akadémia (román)-Panathinaikosz (görög) 13.30

április 6., hétfő:
--------------------
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
az 5.helyért: 12.00
a 3.helyért: 14.00
döntő: 16.30

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com