HÉTVÉGI ÉS ÜNNEPI SPORTMŰSOR

A hétvégi és pünkösdhétfői fontosabb hazai események:sportmájus 14., szombat:
-------------------

Atlétika
Csapatbajnokság, selejtező, Debrecen, Szekszárd

Birkózás
Kötöttfogású országos bajnokság, Miskolc 10.30

Kézilabda
- K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6.helyért:
Grundfos-Tatabánya - Vác 18.00
MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged 18.15
a 7-14.helyért:
Sport36-Komló - Mezőkövesd 17.00
Kőnig Trade-Balmazújváros - Eger SBS-Eszterházy 17.00
- K&H női liga, rájátszás:
a 9-12.helyért:
MTK Budapest-Budaörs 18.00

Kickbox
Világkupa, MOM Sport Uszoda és Sportközpont

Labdarúgás
- Merkantil Bank NB II, 27.
forduló:
Vác-Soroksár 17.30
Mezőkövesd-Szigetszentmiklós 19.00
Dunaújváros-Ajka 19.00
Soproni VSE-Gyirmót 19.00
ZTE FC-Szeged 19.00
Szolnoki MÁV FC-Csákvár 19.00
BFC Siófok-Budaörs 19.00
- Puskás-Suzuki Kupa, Felcsút:
Puskás Akadémia-Panathinaikosz (görög) 11.00
Budapest Honvéd-Hagi Akadémia (román) 13.00

Röplabda
III.Alba Regia férfi nemzetközi torna (Székesfehérvár):
Bulgária-Ausztria 16.30
Magyarország-Svédország 19.00

Szabadidősport
- Keszthelyi Kilóméterek futófesztivál, Keszthely
- McDonald's BringaMánia Tour de Balaton kerékpártúra, Balatonföldvár 6.00

Vízilabda
- E.ON férfi ob I:
a 3.helyért, 2.mérkőzés:
FTC-PQS Waterpolo - A-Híd OSC Újbuda 18.00
a 15.helyért, 2.mérkőzés:
KSI SE-EBP Tatabánya 11.00
- Női ob I, döntő, 3.mérkőzés:
UVSE-Dunaújváros 20.30

Teke
Férfi országos bajnokság, Győr 9.00
Női országos bajnokság, FTC-pálya 9.00

május 15., vasárnap:
--------------------

Kézilabda
K&H férfi liga, rájátszás:
a 7-14.helyért:
B.Braun Gyöngyös - PLER-Budapest 18.00
Orosháza-Linamar - Cegléd 18.00

Kickbox
Világkupa, MOM Sport Uszoda és Sportközpont

Kosárlabda
- Férfi NB I, negyeddöntő, 5.mérkőzések (ha szükségesek):
Atomerőmű SE-Sopron KC 18.00
Egis Körmend - Zalakerámia ZTE KK 18.00

Labdarúgás
- Női NB I, döntő, 1.mérkőzés: Ferencvárosi TC-MTK Hungária 16.15
- Merkantil Bank NB II, 27.forduló:
Balmazújváros-Kisvárda 18.15
- Puskás-Suzuki Kupa, Felcsút:
Genk (belga)-Panathinaikosz (görög) 11.00
Real Madrid (spanyol)-Hagi Akadémia (román) 13.00

Röplabda
III.Alba Regia férfi nemzetközi torna (Székesfehérvár):
Magyarország-Bulgária 16.30
Ausztria-Svédország 19.00

Szabadidősport
- Keszthelyi Kilóméterek futófesztivál, Keszthely, félmaraton, maraton 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
döntő, 2.mérkőzés:
ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-Közgép 20.30

Teke
Férfi országos bajnokság, Győr 9.00
Női országos bajnokság, FTC-pálya 9.00

május 16., hétfő:
-----------------

KÉZILABDA
K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6.helyért:
MVM Veszprém - Vác 18.00

LABDARÚGÁS
Puskás-Suzuki Kupa, Felcsút:
az 5.helyért 12.00
a 3.helyért 14.00
döntő 16.00

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com