HÉTVÉGI SPORTMŰSOR (2. rész)

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportoktóber 1., szombat:
--------------------

Fogathajtás
Országos bajnokság, döntő, Izsák - maratonhajtás 9.00

Jégkorong
MOL Liga:
MAC Budapest-HK Beograd (szerb) 19.00

Kerékpár
III.Riczu Imre Emlékverseny és parakerékpáros ob, Törökbálint 9.00 (elitverseny 14.00)

Kézilabda
- Férfi BL, 2.forduló:
A csoport:
Telekom Veszprém - Schaffhausen (svájci) 17.30
- Férfi NB I:
B.Braun Gyöngyös - CYEB Budakalász 18.00
Csurgó-Mezőkövesd 18.00
- Női NB I:
Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 16.00
Alba Fehérvár - Ipress Center-Vác 17.00
Siófok - Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
Mosonmagyaróvár - Kisvárda-Master Good 18.00
Elios Kispest - DVSC-TVP 18.00
Győri Audi ETO KC - MTK Budapest 18.00

Kosárlabda
- Női NB I:
PEAC-Pécs - Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00
UNIQA Sopron-BEAC Újbuda 18.00
Vasas Akadémia - PINKK-Pécsi 424 18.00
- A Hungarian Business Leaders Forum (HBLF) 14.
alkalommal sorra kerülő kerekesszékes kosárlabdaversenye (Kocsis Sándor Sportközpont, Budapest, X.ker.Bihari út 23.) 9.00

Röplabda
- Férfi NB I:
Szolnoki Főiskola RKSI-Dunaferr SE 16.00
MAFC-BME - Pénzügyőr SE 16.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok (XIV., Istvánmezei út 3-5.) 13.00

Sportlövészet
Országos bajnokság, pisztoly (Budapest, Fehér úti lőtér) 9.00

Szabadidősport
- Budapest Urban Games (Klauzál tér, Citadella tér, Madách tér) 10.00
- 31.Futafok fesztivál (Budapest XXII.ker., Campona) 9.00

Tenisz
Junior Davis- és Fed Kupa (Nemzeti Edzés Központ és Vasas Folyondár utcai sporttelepe)

Vízilabda
- Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, B csoport (Nyéki Imre Uszoda):
Waspo Hannover (német)-ZP Barendrecht (holland) 19.00

október 2., vasárnap:
---------------------

Fogathajtás
Országos bajnokság, döntő, Izsák - akadályhajtás 10.00

Jégkorong
- MOL Liga:
MAC Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák 18.00
UTE-Fehérvári Titánok 18.30
- Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Linz (osztrák) 17.30

Kézilabda
Női NB I:
Budaörs-Békéscsaba 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
CMB CARGO UNI GYŐR - MTK-Budapest 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 12.forduló:
Cegléd-Kozármisleny, Albertirsa 15.00
Szeged-Balmazújváros, Gyula 15.00
Dorog-Budaörs 15.00
Nyíregyháza Spartacus-Soroksár 15.00
Mosomagyaróvár-Puskás Akadémia 15.00
Vác-Swietlesky Sopron, Dunaújváros 15.00
Cigánd-SZEOL SC, Balmazújváros 15.00
ZTE FC-Kisvárda 15.00
Csákvár-Békéscsaba 17.00
BFC Siófok-Szolnoki MÁV FC 17.00

Röplabda
Férfi NB I:
Kecskeméti RC-Sümegi RE 17.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok (XIV., Istvánmezei út 3-5.) 10.00

Sportlövészet
- Országos bajnokság, női sportpisztoly (Budapest, Fehér úti lőtér) 10.00

Tenisz
Junior Davis- és Fed Kupa (Nemzeti Edzés Központ és Vasas Folyondár utcai sporttelepe)
Vízilabda
Bajnokok Ligája, selejtező, B csoport, 3.nap:
A-Híd OSC-Újbuda - Waspo Hannover (német) 11.00

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com