HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportnovember 14., szombat:
----------------------
Fitness
IFBB világbajnokság, Budapest (Millenáris Park)

Jégkorong
MOL Liga:
DVTK Jegesmedvék-Corona Brasov (román) 18.30

Kerékpár
Veszprém Cross, nemzetközi cyclocross Magyar Kupa-futam (Veszprém, Gyula domb) 15.00

Kézilabda
Női BL, C csoport, 5.forduló:
Győri Audi ETO KC - Vardar Szkopje (macedón) 16.30
Férfi BL, B csoport, 7.forduló:
MOL-Pick Szeged - Kristianstad (svéd) 19.00
Férfi NB I:
Sport36-Komló - Cegléd 17.00
B.Braun Gyöngyös - Csurgó 18.00
PLER-Budapest - Grundfos-Tatabánya 18.00
Mezőkövesd-Balatonfüred 18.00
Női EHF Kupa, 3.forduló (a 16 közé jutásért):
1.
mérkőzés:
Dunaújvárosi Kohász KA - Conversano (olasz) 17.00
visszavágó:
Alavarium/Love Tiles (portugál) - Siófok KC, Siófok 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE - JP-TOP COP Jászberény 18.00
Szolnoki Olaj KK - PVSK-PANNONPOWER 18.00
Sopron KC - TLI-Alba Fehérvár 19.00
Női NB I:
UNIQA Sopron-Vasas Akadémia 16.30
PINKK-Pécsi - ELTE-BEAC Újbuda 424 18.00

Ritmikus gimnasztika
Magyar Kupa, egyéni- és együttes-kéziszer csapatverseny (Mogyoródi Sportcsarnok) 18.20

Röplabda
Férfi NB I:
Dág-Vegyész RC Kazincbarcika 16.00
PTE-PEAC Andragora - MAFC-BME 16.00
Női NB I:
Budaörsi DSE-Vasas Óbuda 18.00

Úszás
Rövidpályás országos bajnokság, Százhalombatta, döntők: 15.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
B csoport:
Debreceni VSE-VasasPlaket 14.30

Tekvondó
Országos bajnokság, Soroksári Sportcsarnok 9.30

november 15., vasárnap:
-----------------------

Fitness
IFBB világbajnokság, Budapest (Millenáris Park)

Jégkorong
MOL Liga:
MAC Budapest-Ferencváros, Tüskecsarnok 18.00
Dunaújvárosi Acélbikák-Fehérvár AV19 18.15
Debrecen-HSC Csíkszereda (román) 18.30
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Olimpija Ljubljana (szlovén) 17.30

Kerékpár
Veszprém Cross, nemzetközi cyclocross Magyar Kupa-futam, (Veszprém, Gyula domb) 10.45

Kézilabda
Férfi NB I:
Eger SBS-Eszterházy - Orosháza-Linamar 17.00
Vác - Kőnig Trade-Balmazújváros 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MARSO Nyíregyháza - KTE-Duna Aszfalt 16.30
Falco-Trend Optika KC Szombathely - Kaposvári KK 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák - MAFC 18.00
Női NB I:
CMB CARGO UNI GYŐR-Ceglédi EKK 18.00
PEAC-Pécs - ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00

Labdarúgás
Európa-bajnoki pótselejtező, visszavágó: Magyarország-Norvégia, Groupama Aréna 20.45

Röplabda
Férfi NB I :
Szolnoki Főiskola RKSI-Sümegi RE 16.00
Kecskeméti RC-Dunaferr SE 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika-FINO Kaposvár SE 17.30
Női NB I:
UTE - Albrecht MVSC MVSI 16.00
Linamar-Békéscsaba - Jászberényi RK 16.00
TEVA Gödöllői RC - Fatum-Nyíregyháza 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló - Kaposvár, Szőnyi út 14.30

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com