• -7 ℃ / -6 ℃

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportáprilis 30., szombat:
---------------------

Asztalitenisz
Extraliga, négyes döntő, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok) - elődöntők 10.00 és 15.00

Evezés
Simády Béla-emlékverseny, Szeged

Jégkorong
Vb-felkészülési mérkőzés: Magyarország-Oroszország B, Tüskecsarnok 19.00

Kézilabda
Férfi BL, negyeddöntő, visszavágó:
MVM Veszprém - Vardar Szkopje (macedón) 17.30
Tippmix Török Bódog női Magyar Kupa, négyes döntő (Szigetszentmiklós):
elődöntő:
Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 12.15
Fehérvár KC-Érd 14.30
K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6. helyért:
Balatonfüred - Grundfos-Tatabánya 18.00
a 7-14. helyért:
Sport36-Komló - Kőnig Trade-Balmazújváros 18.00
Orosháza-Linamar - B.Braun Gyöngyös 18.00
K&H női liga:
rájátszás, a 9-12. helyért:
EUbility Group-Békéscsaba - MTK Budapest 19.00

Kosárlabda
Férfi NB I, a bennmaradásért, 1. mérkőzés:
MAFC-MARSO Nyíregyháza 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 33. (utolsó) forduló:
Újpest FC-Videoton FC 16.30
Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 16.30
Békéscsaba 1912 Előre - DVSC-TEVA 16.30
MTK Budapest-Vasas, Dunaújváros 16.30
Szombathelyi-Swietelsky Haladás - Ferencváros, Sopron 16.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC 19.00
Merkantil Bank NB II, 25. forduló:
Dunaújváros-Kisvárda 12.00
Budaörs-Ajka 17.00
Vác-Szeged 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Soroksár 19.00
Balmazújváros-Gyirmót 19.00
ZTE FC-Csákvár 19.00
BFC Siófok-Szigetszentmiklós 19.00

Motorsport
Salakmotoros egyéni Eb-elődöntő, Debrecen 14.00

Rali
Miskolc-rali, az ob 2. futama 8.00

Röplabda
Férfi NB I:
a 9-11. helyért:
Szolnoki Főiskola RKSI-DEAC 16.00

Sakk
Női sakkbajnokság, Mándok, 6. forduló, 15.00

Triatlon
Sprinttávú duatlon ob, Kaszó - nők 11.15, férfiak 15.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló:
A csoport:
ZF Eger - Primorje Rijeka (horvát) 19.30
B csoport:
A-Híd-OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép 20.00

május 1., vasárnap:
-------------------

Asztalitenisz
Extraliga, négyes döntő, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok) - bronzmeccsek 10.00, döntők 15.00

Autósport
Nagy Futam, Várkert Bazár 11.00

Evezés
Simády Béla-emlékverseny, Szeged

Extrémsport
Savaria Legio Race extrém futóverseny (helyszíni nevezés 8.00 órától)

Jégkorong
Felkészülési mérkőzés, Kazahsztán-Oroszország B, Tüskecsarnok 19.00

Kézilabda
Tippmix Török Bódog női Magyar Kupa, négyes döntő (Szigetszentmiklós):
a 3. helyért 15.45
döntő 18.00

Sakk
Női sakkbajnokság, Mándok, 7. forduló, 15.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A 7. helyért, 3. mérkőzés (ha szükséges):
RacioNet Honvéd - VasasPlaket 18.00

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com