Erdősáv ég Kisláng és Mezőszentgyörgy között
Lábon álló gabona és erdősáv ég a Fejér vármegyei Kisláng és Mezőszentgyörgy között - közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
Azt írták, a tűz körülbelül tizenöt hektárt érint. A sárbogárdi hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók dolgoznak a lángok megfékezésén, valamint több egység is a helyszínre tart - ismertették, hozzátéve: az oltást két munkagép és egy vízszállító is segíti.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások