Erdősáv ég Kisláng és Mezőszentgyörgy között

Lábon álló gabona és erdősáv ég a Fejér vármegyei Kisláng és Mezőszentgyörgy között - közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.