Magyar Péter: az országgyűlési képviselői mandátumot 12 évben maximalizáljuk
Nemcsak a jelenlegi politikai és gazdasági maffiarendszer felszámolása a feladat, hanem arról is gondoskodni kell, hogy ugyanilyen rendszer a jövőben ne épülhessen ki újra, ezért javaslatot teszünk az országgyűlési képviselői mandátum maximalizálására 12 évben - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén.
Kiemelte: 12 év elegendő idő arra, hogy valaki szolgáljon, megvalósítsa a programját, bizonyítsa a rátermettségét és nyomot hagyjon maga után. "A hatalmat a magyar néptől csak kölcsönkapjuk, nem örökbe", és aki ezt elfelejti, az előbb-utóbb a hazáját a saját tulajdonaként kezdi el kezelni, az embereket pedig alattvalóként - fogalmazott.
Hangsúlyozta: a cél, hogy "a hazánkat ért rombolás következményei ne mérgezhessék tovább Magyarországot", és pontosan erre kaptunk felhatalmazást sok-sok millió magyar embertől.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások