A Milwaukee elcserélte a kétszeres MVP Antetokunmpót
Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Milwaukee Bucks elcserélte a Miami Heathez legnagyobb sztárját, Jannisz Antetokunmpót.
Az NBA legértékesebb játékosának kétszer (2019, 2020) is megválasztott görög klasszisért, illetve Bobby Portisért - többek között - négy játékos, Tyler Herro, Kel'el Ware, Jaime Jaquez Jr. és Kasparas Jakucionis érkezik a klubhoz, ezen felül három első körös draftjog, amelyből a kedden (ma) sorra kerülő játékosbörze 13. választása érkezett a Buckshoz
Antetokunmpót a 2013-as draft 15. választásával szerezte meg a Bucks, vezetésével a gárda 2021-ben bajnoki címet nyert. A 31 éves játékos karrierje során 24,1 pontos és 9,9 lepattanós átlaggal bír mérkőzésenként, három olyan idénye is volt, amikor 30 pontos átlag felett zárt, az All Star-gálára eddig tíz alkalommal kapott meghívót.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások