Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
A július 24-26-i első fordulóban Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is rendeznek – írja a sorsolásról X-oldalán az MLSZ.
A címvédő Győr és a Magyar Kupa-győztes FTC a 3. fordulóban találkozik egymással, az idény első Ferencváros–Újpest derbijét a szeptember 5-i hétvégén játsszák.
Az 1. forduló párosítása:
Vasas FC–ETO FC
Paksi FC–Ferencvárosi TC
MTK Budapest–ZTE FC
Kisvárda Master Good–Kispest-Honvéd FC
DVSC–Puskás Akadémia FC
Nyíregyháza Spartacus FC–Újpest FC
(Forrás: MTI)
Hozzászólások