Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:    március 15., péntek:

    --------------------
    M4 Sport
12.00: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
18.00: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger - FTC-Telekom


    Sport 1
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Freiburg


    Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Santa Clara


    Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz
17.15: Síugrás, vk, Vikersund
20.45: Gyorsaságimotoros hosszútávú vb, Sebring


    Eurosport 2
 9.30 és 16.45: Sznúker, Gibraltár Open
12.00: Alpesi sí, vk-döntő, csapatverseny, Soldeu
13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 3.

szakasz


    Digisport 1
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Fiorentina


    Digisport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Indian Wells


    Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Barcelona
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco


    Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon


    március 16., szombat:
    ---------------------
    M4 Sport
 7.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
12.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Dunaújvárosi KKA - FTC-Rail Cargo
15.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Érd-Győri Audi ETO KC
16.45: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Kisvárda FC
19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-DVTK


    Sport 1
12.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Barisz Asztana-Avangard Omszk
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-RB Leipzig
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Borussia Dortmund
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Marítimo


    Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg
15.00: Vízilabda, férfi BL, csoportkör, Olimpiakosz-Szolnoki Dózsa
17.30: Kosárlabda, NBA, Boston Celtics-Atlanta Hawks


    Eurosport 1
 3.00: Gyorsaságimotoros hosszútávú vb, Sebring
9.15 és 12.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás
10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női műlesiklás
13.15: Sílövészet, vb, Östersund
15.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz
17.00: Síugrás, vk, Vikersund
19.30: Curling, női vb, Silkeborg


    Eurosport 2
 7.00 és 10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
11.45: Északi összetett, vk, Schonach
13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu
14.15: Sífutás, vk, Falun
16.00: Sílövészet, vb, Östersund, férfi váltó
18.30: Sznúker, Gibraltár Open


    Digisport 1
 2.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, elődöntők
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AS Roma
20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Bologna


    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Göztepe
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, elődöntő


    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-St. Étienne


    Spíler1 TV
 0.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Philadelphia Flyers
 9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, 1. futam
21.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Florida Panthers


    Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Celta Vigo
18.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, La Liga, Léganes-Girona


    március 17., vasárnap:
    ----------------------
    M4 Sport
 6.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam
13.30: Kézilabda, férfi NB I, MOL Pick-Szeged - Telekom-Veszprém
15.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő


    Sport 1
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Werder Bremen
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Nürnberg
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz


    Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Löwen
18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-Benfica
20.30: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers


    Eurosport 1
 9.15 és 12.30: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női óriás-műlesiklás
10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi műlesiklás
11.15 és 14.15: Sífutás, vk, Falun
13.15: Sílövészet, vb, Östersund
15.45: Sílövészet, vb, Östersund
17.00: Síugrás, vk, Vikersund
19.45: Sznúker, Gibraltár Open


    Eurosport 2
 7.00, 8.00 és 10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
11.45: Északi összetett, vk, Schonach
13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz
17.00: Sznúker, Gibraltár Open


    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Liverpool
17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Udinese
20.10: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Internazionale
23.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő


    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Parma
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Salzburg
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Marseille


    Digisport 3
14.25: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Montpellier
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Rennes
21.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő


    Spíler1 TV
 0.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals
 3.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Nashville Predators
 7.00, 8.10, 9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea
20.00: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-New Jersey Devils
23.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-New York Islanders


    Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Sevilla
18.15: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Getafe
20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-FC Barcelona


(Forrás: MTI)


Hozzászólások

Hihetetlen dolgot tett a horvátok támadója, hogy segítsen a szülőfalujában élőkön

Hihetetlen dolgot tett a horvátok támadója, hogy segítsen a szülőfalujában élőkön

A világbajnoki ezüstérmes, Ante Rebic elképesztő nemes gesztust tett a faluért, ahol felnőtt.

63 év után ismét lesz autóverseny Svájcban!

63 év után ismét lesz autóverseny Svájcban!

A Formula-E mezőnyét engedik be Zürichbe 2018 júniusában.

Masters vb - Kásásék a mesterek között is világbajnokok

Masters vb - Kásásék a mesterek között is világbajnokok

A háromszoros, kétszeres és egyszeres olimpiai bajnokok alkotta magyar férfi vízilabdacsapat szerezte meg az első helyet a budapesti masters vizes világbajnokságon a 40 év felettiek kategóriájában.

Formula-E pilótakeringő

Formula-E pilótakeringő

Ki és hova igazolhat a következő szezonra?

2 képben és 2 mondatban a magyar korrupció bizonyítéka

2 képben és 2 mondatban a magyar korrupció bizonyítéka

Magyarországon nincs korrupció a kormánypárti politikusok szerint. Ha találkoztok egy kormánypárti politikussal, egy képviselővel, az alábbi posztot mutassátok meg neki és kérjétek meg, hogy igennel és nemmel válaszoljon arra, hogy korrupciógyanús-e a képen látható beruházás.

Vizes vb 2017: Óriás-toronyugrás

Vizes vb 2017: Óriás-toronyugrás

Budapest, 2017. július 26.

A Formula-E kedvéért kiszáll a DTM-ből a Mercedes

A Formula-E kedvéért kiszáll a DTM-ből a Mercedes

Megdöbbentő bejelentést tett a német gyártó.

Menekült volt még két évvel ezelőtt a vizes vb-n úszó szír lány

Menekült volt még két évvel ezelőtt a vizes vb-n úszó szír lány

A 19 éves úszó már két évvel ezelőtt is járt Budapesten, a menekültek között.

Megható videó: a magyar futónő feladta a döntőt, hogy felsegítse elesett társát

Megható videó: a magyar futónő feladta a döntőt, hogy felsegítse elesett társát

Az U20-as Európa Bajnokságon játszódott le a megható jelenet Grossetoban.

A vizes vb legveszélyesebb sportjai

A vizes vb legveszélyesebb sportjai

Könnyen komoly sérüléséket szenvedhetnek a sportolók, akiket a fertőzések sem kímélnek.

http://ujhazak.com