Vizes vb - Nem jutottak tovább a magyar "sprinterek"

Göbölyös Gábor, az MTI különtudósítója jelenti: Jakabos Zsuzsanna és Sztankovics Anna sem jutott tovább a kazanyi vizes világbajnokság szombati előfutamaiból.úszásJakabos 50 méter gyorson 25.79 másodperes idejével - egyéni legjobbjától 42 századdal elmaradva - futamában a hatodik, összesítésben pedig a 35. helyen végzett. Sztankovics Anna 50 méter mellen 32.11 másodperccel szintén a hatodik lett futamában, ezzel összesítésben a 34. lett.

Balog Gábor 50 méter háton lett volna érdekelt, de végül nem állt rajthoz. A délelőtti előfutamokban Gyurta Gergely lesz még érdekelt 1500 méter gyorson, várhatóan 11.00 órakor áll a rajtkőre.