20 ℃ / 33 ℃
2026.06.25 Csütörtök, Vilmos
építészet
csillagjegyek
ezoterikus hírek
baleset hírek
kp.hu
Belföld
Külföld
Gazdaság
Bulvár
Tudomány
Tech
Életmód
Kult
Sport
Horoszkóp
NGM helyettes államtitkár: egyre nagyobb szükség van az 55 év feletti dolgozókra
Szerző:
Ancsy
itt:
Gazdaság
Egyre nagyobb szükség van az 55 év feletti munkavállalókra a magyar és az európai munkaerőpiacon.
Cimkék
gazdaság
55 év feletti dolgozók
munkaerőpiac
Európai Munkavédelmi Ügynökség (EU-OSHA)
Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM)
munkavállaló
Legfrissebb bejegyzések
Júliusi egészségtippek
2026.06.24
Burián Gergely: a kialakult helyzethez képest legjobb döntést hoztam
2026.06.24
Elszállították a Tornyiszentmiklós és Dobri között talált robbanóeszközöket
2026.06.24
Mindenki szeme láttára
2026.06.24
Korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben
2026.06.24
https://www.facebook.com/hirpontma/
http://ujhazak.com