Bozóki-Szedmák: mindenki nagy lendületet tudott a pályára hozni

A magyar női röplabda-válogatott csapatkapitánya, Bozóki-Szedmák Réka szerint a horvátok elleni Európa-liga-mérkőzésen becserélt összes játékostársa nagy lendületet hozott a pályára, ennek is köszönhető, hogy 3-1-re nyertek.

A röplabdázó Bozóki-Szedmák Réka álma a jövő évi világbajnokság

Bozóki-Szedmák Réka, a lengyel Bielsko-Biala röplabdázója a klubszezonban és majd a nyári, válogatott program alatt is mindent megtesz azért, hogy a nemzeti csapat kijusson a jövő évi világbajnokságra.