Szerző: Ancsy
itt:
Belföldi hírek, 18+
Az orosz-ukrán háborúnak csak vesztesei lesznek - mondta Kövér László házelnök az Észak-Magyarország című lap csütörtöki számában megjelent interjújában.
Online nyomon követhető az Orosz-Ukrán háború csapatmozgása a LiveUMap segítségével.
Megdöbbentő, hogy mekkora területen vannak már bent az Oroszok, mindeközben Putyin azt állítja, hogy csak pár nyug...