Kigyulladt egy csarnoképület Nyírbátorban

Kigyulladt egy csarnoképület szerdára virradó éjszaka a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírbátorban, a tűz miatt a környékről hetvenegy embert telepítettek ki, a tűzoltók reggelre körülhatárolták a lángokat.

Csarnoképület gyulladt ki a XV. kerületben

Kigyulladt egy 1500 négyzetméteres csarnoképület a XV. kerületben, a Rákospalotai határúton hétfő délután - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.

Kigyulladt egy csarnoképület a Soroksári úton

Teljes terjedelmében ég egy csarnoképület a fővárosban a Soroksári úton - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel csütörtök reggel.
Teljes terjedelmében ég egy csarnoképület tetőszerkezete Létavértesen

Teljes terjedelmében ég egy csarnoképület tetőszerkezete Létavértesen

Teljes terjedelmében ég egy ezernégyszáz négyzetméteres csarnok szendvicspanel-tetőszerkezete Létavértesen, sérültek nincsenek - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes s...