Az ügyészség a vásárlók megtévesztése miatt lépett fel étrend-kiegészítők forgalmazója ellen

A vásárlók megtévesztése, tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat miatt lépett fel cukorbetegeség, inzulinrezisztencia megelőzésére, gyógyítására ajánlott étrend-kiegészítők forgalmazója ellen a Pest Vármegyei Főügyészség - tudatták közleményben szerdán.