20 ℃ / 33 ℃
2026.06.25 Csütörtök, Vilmos
építészet
csillagjegyek
ezoterikus hírek
baleset hírek
kp.hu
Belföld
Külföld
Gazdaság
Bulvár
Tudomány
Tech
Életmód
Kult
Sport
Horoszkóp
NMHH: már nem tabu az adatroaming - egyre több magyar használja a mobilnetet külföldön
Szerző:
Ancsy
itt:
internet
A magyar előfizetések 27 százaléka (2,7 millió eszköz) csatlakozott külföldi szolgáltató mobilinternet-hálózatára a múlt év harmadik negyedévében - derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Mobilpiaci jelentéséből.
Cimkék
internet
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
adatroaming
mobilnet
külföld
előfizetések
Legfrissebb bejegyzések
Két csoportkör után Argentína a fő favorit az Optánál
2026.06.25
Tunézia legyőzésével középdöntős a magyar válogatott
2026.06.25
Tüzet okozott egy ukrán dróntámadás egy dél-oroszországi olajbázison
2026.06.25
Állami tulajdonba kerül a ZalaZONE
2026.06.25
KSH: májusban a foglalkoztatottak száma 4 millió 654 ezer, a munkanélküliségi ráta 4,3 százalék volt
2026.06.25
https://www.facebook.com/hirpontma/
http://ujhazak.com