21 ℃ / 33 ℃
2026.06.25 Csütörtök, Vilmos
építészet
csillagjegyek
ezoterikus hírek
baleset hírek
kp.hu
Belföld
Külföld
Gazdaság
Bulvár
Tudomány
Tech
Életmód
Kult
Sport
Horoszkóp
NMHH: már nem tabu az adatroaming - egyre több magyar használja a mobilnetet külföldön
Szerző:
Ancsy
itt:
internet
A magyar előfizetések 27 százaléka (2,7 millió eszköz) csatlakozott külföldi szolgáltató mobilinternet-hálózatára a múlt év harmadik negyedévében - derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Mobilpiaci jelentéséből.
Cimkék
internet
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
adatroaming
mobilnet
külföld
előfizetések
Legfrissebb bejegyzések
Júliusi Tarot jóslat
2026.06.25
Júliusi egészségtippek
2026.06.24
Burián Gergely: a kialakult helyzethez képest legjobb döntést hoztam
2026.06.24
Elszállították a Tornyiszentmiklós és Dobri között talált robbanóeszközöket
2026.06.24
Mindenki szeme láttára
2026.06.24
https://www.facebook.com/hirpontma/
http://ujhazak.com