20 ℃ / 33 ℃
2026.06.22 Hétfő, Paulina
építészet
csillagjegyek
ezoterikus hírek
baleset hírek
kp.hu
Belföld
Külföld
Gazdaság
Bulvár
Tudomány
Tech
Életmód
Kult
Sport
Horoszkóp
Meghalt a 2 éves kislány, mert az ügyelet és a kórház is hazaküldte súlyos betegségével
Szerző:
Vya
itt:
18+
,
Egészség
Egy kétéves kislányt szülei azért vesztettek el, mert az orvosok nem vették észre milyen súlyos betegsége van. A lázas Brooklyn Harroldot halála előtt kétszer is hazaküldték, hogy csak vírusfertőzése...
Cimkék
+18
egészség hírek
nem vették észre
kétszer küldték haza
súlyos vérmérgezés
Brooklyn Harrold
orvosok felelőssége
Legfrissebb bejegyzések
Magyar Péter: az országgyűlési képviselői mandátumot 12 évben maximalizáljuk
2026.06.22
Magyar Péter: új alkotmánynak széles társadalmi részvételre, nyilvános vitákra, politikai konszenzusra kell épülnie
2026.06.22
Elkezdődtek a nyári Erzsébet-táborok
2026.06.22
Baleset miatt egy vágányon jár a ráckevei HÉV
2026.06.22
Triesztben veszekedés robbant ki a strandon, ahol fal választja el a nőket a férfiaktól
2026.06.22
https://www.facebook.com/hirpontma/
http://ujhazak.com