Megint a Manchester Cityé volt a legnagyobb bevétel futballklubok közül

Az előző évhez hasonlóan a Manchester City érte el a legnagyobb bevételt a futballklubok közül a Deloitte könyvvizsgáló cég éves felmérése alapján.

Gálfi búcsúzott párosban

Gálfi Dalma - oldalán az amerikai Bernarda Perával - kiesett az első fordulóban az ausztrál nyílt teniszbajnokság női párosversenyében.

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.
2023-as wellnesshoroszkóp

2023-as wellnesshoroszkóp

Mit tehetsz a testi-lelki egészségedért az évben?

IFFHS: álomtizenegyek Dél-Amerikából és Európából

Két kivétellel csupa olyan játékos kapott helyet a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet (IFFHS) 2022-es álomcsapataiban, akik szerepeltek a tavaly év végi katari világbajnokságon.

Bondár Anna nem bírt Ostapenkóval

Bondár Anna búcsúzott a második fordulóban szerdán az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Indulói csúcs, több mint 300 bokszoló várható a 67. Bocskai emlékversenyen

Kurtucz Csaba, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ) új elnöke és Barcsa Lajos Debrecen alpolgármestere szerdán aláírta a szerződést az idei, 67. Bocskai István nemzetközi emlékversenyre, melyen minden korábbinál nagyobb mezőny várható.

Fucsovics a harmadik fordulóban

Fucsovics Márton bejutott a harmadik fordulóba szerdán az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Becze Tihamér hárommeccses eltiltása

Becze Tihamér, az SC Csíkszereda jégkorongozója nem léphet pályára csapata következő három Erste Liga-mérkőzésén.

Gyulay Zsolt: a MOB a realitást fogalmazta meg a párizsi magyar csapat várható létszámának megbecsülésénél

A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) becslése szerint 114 és 219 között lehet majd a jövő évi párizsi olimpiára utazó magyar csapat létszáma, amit Gyulay Zsolt, a MOB elnökének elmondása szerint a szövetségekkel történt egyeztetések eredményeként határoztak meg.

Negyeddöntős a vegyes páros, Póta kiesett

Az Ecseki Nándor, Madarász Dóra vegyes páros sikerrel vette a főtábla első fordulóját, ezzel bejutott a negyeddöntőbe a dohai, contender besorolású asztalitenisz WTT-versenyen.

Schmidt Ádám: a kormány a sportakadémiai rendszerrel megteremtette a lehetőségét, hogy a tudományosság az utánpótlásképzés részévé váljon

A kormány a sportakadémiai rendszer létrehozásával megteremtette a lehetőségét annak, hogy a tudományosság az utánpótlásképzés részévé váljon - mondta Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár a III. Nemzetközi Kosárlabda Konferencia kapcsán, amelynek két napon át Pécs adott otthont.