Az előző évhez hasonlóan a Manchester City érte el a legnagyobb bevételt a futballklubok közül a Deloitte könyvvizsgáló cég éves felmérése alapján.
Gálfi Dalma - oldalán az amerikai Bernarda Perával - kiesett az első fordulóban az ausztrál nyílt teniszbajnokság női párosversenyében.
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.
Szerző: Ancsy
itt:
Éves Horoszkóp
Mit tehetsz a testi-lelki egészségedért az évben?
Két kivétellel csupa olyan játékos kapott helyet a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet (IFFHS) 2022-es álomcsapataiban, akik szerepeltek a tavaly év végi katari világbajnokságon.
Bondár Anna búcsúzott a második fordulóban szerdán az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
Kurtucz Csaba, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ) új elnöke és Barcsa Lajos Debrecen alpolgármestere szerdán aláírta a szerződést az idei, 67. Bocskai István nemzetközi emlékversenyre, melyen minden korábbinál nagyobb mezőny várható.
Fucsovics Márton bejutott a harmadik fordulóba szerdán az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
Becze Tihamér, az SC Csíkszereda jégkorongozója nem léphet pályára csapata következő három Erste Liga-mérkőzésén.
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) becslése szerint 114 és 219 között lehet majd a jövő évi párizsi olimpiára utazó magyar csapat létszáma, amit Gyulay Zsolt, a MOB elnökének elmondása szerint a szövetségekkel történt egyeztetések eredményeként határoztak meg.
Az Ecseki Nándor, Madarász Dóra vegyes páros sikerrel vette a főtábla első fordulóját, ezzel bejutott a negyeddöntőbe a dohai, contender besorolású asztalitenisz WTT-versenyen.
A kormány a sportakadémiai rendszer létrehozásával megteremtette a lehetőségét annak, hogy a tudományosság az utánpótlásképzés részévé váljon - mondta Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár a III. Nemzetközi Kosárlabda Konferencia kapcsán, amelynek két napon át Pécs adott otthont.