Az érdekképviseletek szerint nem volt elég idő felkészülni az e-útdíjra

Az érdekképviseletek szerint nem volt elég idő felkészülni az e-útdíjra

A fuvarozóknak nem volt elegendő idejük felkészüli az e-útdíj július elsejei bevezetésére - tolmácsolta három szakmai szervezet álláspontját Karmos Gábor, a Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete főtitkár...