Grosch Vivien válogatott kézilabdázó távozott Debrecenből és Marosvásárhelyre igazolt.
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága egy mérkőzésre négy szektor bezárásával büntette a DVSC csapatát.
Hornyák Dóra egy évvel meghosszabbította az idény végén lejáró szerződését a Debrecen női kézilabdacsapatánál.
Nebojsa Vignjevic irányítja az Újpest labdarúgócsapatát a 17.45 órakor kezdődő, Debrecen elleni OTP Bank Liga-mérkőzésen - az M1 aktuális csatorna információi szerint.
Varga József a következő szezonban is az OTP Bank Ligában bronzérmes DVSC labdarúgócsapatában szerepel.
A 2005-ös, Hajduk Split elleni labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőt választották a 120 éves DVSC szurkolói a klubtörténelem legjobb mérkőzésének.
Kovács Anna ötvenszeres válogatott kézilabdázó bejelentette, hogy idén nyáron visszavonul.
Többhetes kihagyás vár Tomas Kosickyre, a DVSC labdarúgójára, aki csapata szombati bajnoki mérkőzésen szenvedett sérülést.
Szervezeti átalakításokkal folytatódik a DVSC egységesítése - jelentette be pénteken, sajtótájékoztatón Szabó Péter, a DVSC Futball Zrt. igazgatótanácsának elnöke a Nagyerdei Stadionban.
Egységesítik a DVSC szervezetét: július 1-től egy cégben működik tovább a Loki labdarúgócsapata és akadémiája, illetve az egyesület kézilabdacsapata és a kézilabda akadémia - jelentette be Szabó Péter, a DVSC Zrt. igazgatótanácsának elnöke hétfőn sajtótájékoztatón a Nagyerdei Stadionban.
Több koronavírus-teszt pozitív lett a labdarúgó NB II-ben éllovas DVSC-nél.
Szombat helyett pénteken fogadja a címvédő MOL Vidi FC a DVSC-t a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában.