Szerző: Ancsy
itt:
Belföldi hírek
Megelőző intézkedéseket vezettek be a vízhasználattal kapcsolatban a nyíregyházi Jósa András Tagkórház egyes épületeiben, miután a vízminőségi ellenőrzések "mikrobiológiai eltéréseket" azonosítottak a kórház vízhálózatában.