Korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben

Megelőző intézkedéseket vezettek be a vízhasználattal kapcsolatban a nyíregyházi Jósa András Tagkórház egyes épületeiben, miután a vízminőségi ellenőrzések "mikrobiológiai eltéréseket" azonosítottak a kórház vízhálózatában.