Szerző: Ancsy
itt:
Belföldi hírek
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását, ezért hazarendelnek 37 misszióvezetőt - közölte Orbán Anita külügyminiszter pénteki Facebook-videójában.