Orbán Anita hazarendel 37 misszióvezetőt

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását, ezért hazarendelnek 37 misszióvezetőt - közölte Orbán Anita külügyminiszter pénteki Facebook-videójában.