Elkezdtük helyreállítani a békét, a normális hétköznapokat és az emberséget, amire olyan nagy szüksége volt és van ennek az országnak - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök kedden napirend előtt az Országgyűlésben.
Orbán Viktor is felszólal napirend előtt az Országgyűlésben hétfőn, a tavaszi ülésszak nyitónapján - tájékoztatta Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke az MTI-t.