A kapusedző Turi Géza bízik benne, hogy a feröeri KÍ Klaksvík labdarúgócsapata további meglepetéseket is tud okozni az európai kupaporondon.
Futballpályával, futókörrel és több mint 600 fős lelátóval ellátott sportlétesítményt adtak át csütörtökön a zánkai Erzsébet-táborban.
Az olimpiai kategóriában szereplő Balogh Mátyás a kieséses szakasz első fordulójában kikapott, így búcsúzott a berlini íjász-világbajnokságon.
Legalább egy érem megszerzésében bízik a Magyar Judo Szövetség (MJSZ) a péntektől vasárnapig tartó Mesterek Kupája előtt, amelyre a Papp László Sportarénában kerül sor.
A labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójában bemutatkozik a címvédő Ferencváros is, amely a Fehérvár FC otthonában lép pályára.
Az Európa-bajnokságra készülő magyar női röplabda-válogatott a normál három szettben 2-1-re legyőzte a vendég román csapatot, amelytől aztán a ráadásként játszott két rövidített játszmában 2-0-ra kikapott a szerdán rendezett edzőmérkőzésen.
Két hetet pihenhet az úszó Kós Hubert, aki múlt pénteken 200 méter háton világbajnoki címet nyert Fukuokában, ezt követően pedig már vissza is utazik az Egyesült Államokba, ahol megkezdi a felkészülést a jövő évi, párizsi olimpiára.
Az elmúlt öt évben román bajnok CSM Arcada Galati csapatában folytatja pályafutását a magyar válogatott röplabdázó, Gergye Roland.
Harminchét magyar kerékpáros részvételével rajtol szerdán a sportág első, valamennyi szakágat felvonultató világbajnoksága Glasgow-ban.
Losonczi Dávidot, az ESMTK-KIMBA világbajnoki bronzérmes és U23-as Európa-bajnok birkózóját választotta július hónap legjobbjának a kötöttfogásúaknál a nemzetközi szövetség (UWW).
A hajrában kapott gól miatt csak egygólos előnnyel lép pályára a lett Riga FC vendégeként a Kecskemét a Konferencia-liga-selejtező második fordulójának csütörtök esti visszavágóján, amely nehéznek ígérkezik a magyar bajnoki ezüstérmes számára.
A labdarúgó Merkantil Bank Ligában szereplő BVSC-Zuglóban folytatja a pályafutását a korábbi válogatott Vinícius Paulo.