Juhász Dorka hét pontja kevés volt a Minnesota első sikeréhez

Juhász Dorka csapata, a Minnesota Lynx 89-84-re kikapott a vendég Connecticut Suntól az észak-amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) csütörtöki játéknapján.

Először két magyar csapat a négy között

Először szerepel két magyar csapat - a Győr és a Ferencváros - a legjobb négy között a női kézilabda Bajnokok Ligájában, amelynek négyes döntőjét szombaton és vasárnap rendezik a budapesti MVM Dome-ban.

Csaknem ötezer induló a női futógálán

Már csaknem ötezer nevezés érkezett a 28. Aldi Női Futógálára, melyet vasárnap a Népligetben rendez meg a Budapest Sportiroda (BSI).

Új bajnokot avatnak a "meleg égövi" döntőn

A nevadai sivatagban fekvő Las Vegas vagy a napsütéses Florida jégkorongcsapatához kerül idén a Stanley Kupa, és új bajnokot avatnak majd az észak-amerikai profiligában (NHL).

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Nem jutott tovább a női válogatott

A magyar női 3x3-as kosárlabda-válogatott 21-11-re kikapott Kanadától csütörtökön a bécsi világbajnokságon, így nem jutott tovább a rájátszásba.

IFFHS: Navas már a 2006-os sikernek is részese volt

Hetedik európai kupadöntőjét nyerte meg a Sevilla szerda este Budapesten, és a spanyol együttesben játszott az a Jesús Navas is, aki már az első, 2006-os sikernek is részese volt - írta csütörtöki elemzésében a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet (IFFHS).

Magyarországon edzőtáborozik és játszik az amerikai női kézilabda-válogatott

Magyarországon edzőtáborozik és játszik a hónap második felében az Egyesült Államok felnőtt és junior női kézilabda-válogatottja.

Sportmászásban is lesz magyar induló

A programban most debütáló sportmászásban is lesz magyar induló a Krakkóban és környékén június 21. és július 2. között sorra kerülő Európa Játékokon.

Sikeres volt a Sulihős program

Kimagasló sikert hozott, több mint négyszáz iskola több mint százezer diákja vett részt a budapesti atlétikai világbajnoksághoz kapcsolódó Sulihős programban - jelentették be a szervezők.

Az aranyérem mellett a szép búcsú is tét a Szeged-Veszprém döntőben

Az aranyérem mellett a szép búcsú is tét az újabb Szeged-Veszprém párharcban, a férfi kézilabda NB I pénteken kezdődő döntőjében.

A távolugró Lesti Diána hatodik lett Franciaországban

Lesti Diána a hatodik helyen végzett női távolugrásban a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (WA) kontinentális versenysorozatának franciaországi, ezüst kategóriás viadalán.