Leimeter Csaba a Horvát Kupa megnyerésével búcsúzott a PPD Zagreb férfi kézilabdacsapatától, új klubja, a német HBW Balingen/Weilstetten pedig feljutott az élvonalba.
Hét játékos távozott a női kézilabda NB I-ben szereplő Békéscsaba csapatától.
Gábori Máté hat, Gerdán Tibor öt és fél év után távozik a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Gyöngyös csapatától.
Az AS Roma és a Sevilla számára nem csak a trófea elhódítása lesz a tét a labdarúgó Európa-liga szerdai döntőjében a Puskás Arénában, mivel a győztes helyet kap a Bajnokok Ligája főtábláján.
Elhunyt Bodnár János, aki vízilabdában és öttusában is válogatottságig jutott, majd mindkét sportágban edzőként tevékenykedett.
A bajnok Ferencváros labdarúgócsapatánál az a cél, hogy a következő szezonban az együttes megszerezze sorozatban hatodik bajnoki címét, amire még nem volt példa a klub történetében, emellett bejusson a Bajnokok Ligája csoportkörébe.
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.
A labdarúgó NB I-ben és NB II-ben szereplő játékosok szavazatai alapján az újonc Kecskeméttel az élvonalban ezüstérmet nyert Szabó István volt a vasárnap véget ért szezon legjobb vezetőedzője.
A bosnyák Adnan Kovacevic távozik a bajnok Ferencváros labdarúgócsapatától.
Tóth Krisztián olimpiai bronzérmes cselgáncsozó elégedetten értékelt az után, hogy szombaton - öt év elteltével - állhatott fel ismét a dobogó legtetejére Grand Prix-viadalon.
A vasárnap zárult világbajnokságon búcsúzó, tizenötödikként végző magyar férfi jégkorong-válogatott egy helyet javítva a 19. a legfrissebb világranglistán, míg a nők - akik szintén kiestek az elitből - a tizedikek.
A nagy meglepetésre bronzérmes lett válogatott kapusát, Arturs Silovsot választották a vasárnap zárult tamperei-rigai jégkorong-világbajnokság legértékesebb játékosává (MVP).