Vádat emeltek egy óvodapedagógus ellen, aki cellux-szal ragasztotta le egy síró kislány száját

A Gödöllői Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmény miatt emelt vádat egy óvodapedagógussal szemben, aki az óvodában egy kislányt bántalmazott - közölte a Pest Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-vel.

Vádat emeltek egy nővel szemben, aki benyugtatózva, babakocsis csecsemőjével kétszer is egy tóba zuhant

A Ceglédi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt emelt egy nővel szemben, aki gyógyszertől bódult állapotban veszélyeztette gyermeke életét - közölte a Pest Vármegyei Főügyészség pénteken az MTI-vel.

Hat ember ellen emelt vádat az ügyészség, akik gyermekotthonban élőket bántalmaztak

Több rendbeli kiskorú veszélyeztetésének bűntette, valamint kényszerítés bűntette miatt vádat emelt a Soproni Járási Ügyészség hat emberrel szemben, akik bántalmazták, büntetésben részesítették a speciális gyermekotthonban élő gyermekeket.

Kiskorú gyermekeiket szexuálisan bántalmazó házaspárt vett őrizetbe a rendőrség

A rendőrség őrizetbe vett egy nyíregyházi házaspárt, amelynek tagjai a gyanú szerint szexuálisan bántalmazták kiskorú, 12 évesnél fiatalabb gyermekeiket és kábítószert is adtak nekik, illetve súlyosan elhanyagolták az ellátásukat.
Vádat emeltek egy nő ellen, aki a gyermekeit bántalmazta és elhanyagolta

Vádat emeltek egy nő ellen, aki a gyermekeit bántalmazta és elhanyagolta

A Ceglédi Járási Ügyészség több rendbeli kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt emelt vádat egy nővel szemben, aki a gyermekeit bántalmazta és elhanyagolta - közölte a Pest Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-vel.

Vádat emeltek a gyermekeit két hétig magukra hagyó somogyi nő ellen

Ismeretlen helyre távozott és két hétig ellátatlanul hagyta négy gyermekét egy somogyi nő 2024 szeptemberében, emiatt vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség csütörtökön az MTI-t.
Állatkínzás gyanúja nyomán kiskorú veszélyeztetése is felmerült

Állatkínzás gyanúja nyomán kiskorú veszélyeztetése is felmerült

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIV. Kerületi Rendőrkapitánysága kiskorú veszélyeztetése bűntett gyanúja miatt folytat eljárást egy 23 éves budapesti nővel szemben.

Gyerekekkel, babakocsival lopni járó nők ellen emeltek vádat Zalában

Kiskorú gyerekekkel és babakocsival járt lopni az a két nő, aki ellen lopás és kiskorú veszélyeztetése miatt emeltek vádat Lentiben - közölte a Zala Vármegyei Főügyészség helyettes szóvivője csütörtökön az MTI-vel.

Kislányával lopni járó anya ellen emeltek vádat Keszthelyen

Nemcsak lopás, hanem kiskorú veszélyeztetése miatt is vádat emeltek Keszthelyen egy anya ellen, aki 11 éves lányával járt lopni - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség helyettes szóvivője csütörtökön az MTI-t.

Vádat emelt a hat gyermekét éheztető és bántalmazó szülők ellen a szabolcsi főügyészség

Vádat emelt a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Főügyészség azzal a párral szemben, amely évekig elhanyagolta, fizikailag és szexuálisan is bántalmazta hat kisgyermekét - közölte a főügyészség hétfőn az MTI-vel.
Mexikóból hoztak haza két körözött magyart

Mexikóból hoztak haza két körözött magyart

Két magyar állampolgárt adott ki Mexikó a napokban a magyar hatóságoknak, miután az ORFK Bűnügyi Főigazgatóság Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központja (NEBEK) az Interpol csatornáin keresztül megszervezte a hazaszállításukat.

Vádat emeltek egy makói férfival szemben, akinek gyermeke mérget ivott

Vádat emeltek egy makói férfival szemben, akinek kétéves kisfia ivott az elérhető helyen tartott méregből - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.