Nehéz helyzetbe került, végül spanyol bajnokként, Bajnokok Ligája-győztesként távozott Burián Gergely a Barceloneta vízilabdacsapatától, a következő szezontól pedig a horvát Jug Dubrovnik együttesét erősíti.
Az FTC-Telekom Waterpolo női vízilabdacsapata egymás után és története során is másodszor jutott el a Bajnokok Ligája négyes döntőjéig, a tavalyi végjátékkal ellentétben viszont idén már egyértelműen esélyes az éremszerzésre, akár a végső győzelemre is.
Több honfitársával együtt amerikai bajnoki címet nyert a Los Angeles Athletic Club vízilabdacsapatával az olimpiai bajnok Varga Dénes.
A magyar férfi vízilabda-válogatott keretébe meghívott Szécsi Marcell ismét amerikai egyetemi bajnok lett a UCLA (University of California) csapatával.
A nyáron teljesen megújuló, a férfi vízilabda-bajnokságban új néven szereplő Semmelweis OSC kétéves szponzori szerződést kötött.
A Vigvári Vincét és Burián Gergelyt is foglalkoztató Barceloneta nyerte a vízilabda Spanyol Kupát.
A hétvégén a Császár-Komjádi Sportuszodában rendezik a BENU férfi vízilabda Magyar Kupa négyes döntőjét, amelyben a címvédő Ferencváros újabb sikerrel sporttörténelmet írhat.
A görög Olympiakosz együttesében folytatja pályafutását Zalánki Gergő, a magyar vízilabda-válogatott kiválósága.
A következő idénytől Kemény Kristóf lesz a PannErgy-Miskolci VLC vízilabdacsapatának vezetőedzője.
A BVSC-Zugló férfi és női vízilabdacsapata is az ötödik helyen zárta az előző bajnoki szezont, a klubnál most az a cél, hogy előrelépjenek az együttesek a 2023/24-es idényben.
Nyolc vízilabdázó érkezését jelentette be szerdán az FTC-Telekom Waterpolo vízilabdacsapata.
A soron következő mérkőzéseken igyekszik visszanyerni formáját és állóképességét az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Varga Dénes, aki egy hónap kihagyás után kedden tért vissza az FTC-Telekom Waterpolo vízilabdacsapatába.